Scroll Top

Kontakt

Filmowa Fotografia Ślubna

Jeśli tylko macie ochotę nas o coś zapytać to wypełnijcie poniższy formularz kontaktowy i zaczynamy. Stwórzmy razem coś niesamowitego! Jesteśmy gotowi!

Nie ma nic przyjemniejszego jak wiadomość od was. Jest nam zawsze ogromnie przyjemnie, ponieważ bierzecie nas pod uwagę do dokumentowania swojego ślubu. Przyjmujemy rezerwacje na sezon 2024 oraz 2025. Pamiętajcie, że popularne letnie daty rozchodzą się bardzo szybko, dlatego nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.

Proszę wypełnijcie poniższy formularz, a wkrótce się do Was odezwiemy. Odpowiadamy zwykle w ciągu kilku godzin, ale jeśli przez jakiś czas nic od nas nie słychać, sprawdźcie proszę swój folder ze spamem. Zapraszamy!

  Data Ślubu / Date of Wedding:*

  Wysyłając powyższa wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fotograf Ślubny Amantes Fotografia Ślubna. Pamiętaj, Twoje dane są bezpieczne i nie udostępniane nikomu.

  I agree that Amantes Photography be the administrator of my personal data provided in the completed contact form and for their processing in order to answer the inquiry and for archiving purposes. Please be advised that you have the right to access and correct Personal Data. Providing your Personal Data by yourself is voluntary. Privacy is a priority. We never share your personal data.

  *Wszelkie treści publikowane na stronie amantes.pl są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów i opinii całkowicie tylko prywatnych. W żaden sposób nie należy ich traktować poważnie. Nie stanowią porady i oficjalnej wskazówki w obojętnie jakiej sferze lub dziedzinie życia.

  **Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są wyłączną własnością © Amantes.pl Filmowa Fotografia Ślubna i podlegają ochronie prawnej przed ich wykorzystaniem.

  COPYRIGHT © 2024/2025 FOTOGRAF ŚLUBNY AMANTES