Scroll Top

Hotel Bugatti – Góralskie Wesele

Piękne miejsce na wesele we Wrocławiu

Kto?: Dominika & Mateusz

Co?: Wesele

Gdzie?: Archikatedra pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, Hotel Bugatti

Ślub w Katedrze Wrocławskiej

Dominika i Mateusz to niezapomniana para młoda, która zaprosiła nas na swoje wyjątkowe wesele góralskie we Wrocławiu. Ich przygotowania ślubne odbyły się w Hotelu Bugatti, ślub w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu a wesele w jednej z najpiękniejszych sali bankietowych we Wrocławiu. W hotelu odbyło się również uroczyste błogosławieństwo Młodej Pary przez ich rodziców oraz dziadków.
W dniu ślubu już od samego rana przywitała nas pochmurna pogoda. Padać zaczęło od godzin popołudniowych, czyli właśnie wtedy, kiedy zaczęliśmy się zbierać na ceremonię do kościoła. Mateusz jest ministrantem posługującym do mszy w Katedrze Wrocławskiej, dlatego dla niego ślub w takim miejscu był jeszcze bardziej wymowny i niepowtarzalny.

Góralska Zabawa Weselna

Wesele góralskie to piękna i wspaniała uroczystość. Dla fotografa ślubnego to wyzwanie, ale i możliwość uchwycenia ciekawej tradycji góralskiej. Po przyjeździe na miejsce, gdzie odbywała się uroczystość Parę Młodą przywitali rodzice. Tradycyjnie czekali na nich z chlebem i solą. Oczywiście czekały też na nich kieliszki z czymś mocniejszym. Później goście weselni odśpiewali naszej góralskiej parze młodej tradycyjne Sto Lat. Po wypiciu szampana odbyło się tłuczenie kieliszków. I pierwszy taniec. To elementy wspólne wesela góralskiego z weselami, które odbywają się na terenie Polski. Wcześniej para młoda pokroiła tort. Wspaniały tort w góralskim stylu.

Sala na Wesele

Warto oczywiście wspomnieć o miejscu na wesele. Hotel Bugatti oferuję swoim gościom fantastyczną salę na wesele we Wrocławiu. Z całą pewnością zorganizujecie tam niezapomniane przyjęcie weselne. Swoją opieką podczas wesela obejmie Was zespół kompetentnych pracowników Działu Bankietów, który dołoży wszelkich starań, aby planowane wesele było długo i mile wspominane przez wszystkich zaproszonych. Sala weselna w zależności od Waszego budżetu dokona indywidualnej wyceny, doradzi i odpowie na każde Wasze pytania. W cenie otrzymacie: klimatyzowaną salę bankietową do dyspozycji na wyłączność, z odpowiednim miejscem do tańca i biesiady, apartament dla nowożeńców, oryginalnie przygotowany na noc poślubną, w którym na Młodą Parę czekać będzie butelka wina musującego oraz kosz owoców. Ozdobny chleb weselny wykonany przez artystę-cukiernika, który stanowić będzie wspaniałą pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości.

Zobaczcie wspaniałą sesję ślubną w ogrodzie Japońskim we Wrocławiu Dominiki i Mateusza. Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Podsumowanie

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Od kiedy jesteś przy mnie, nic więcej mi nie potrzeba, mam już wszystko czego od zawsze pragnąłem.”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny