Scroll Top

Plener Ślubny w Parku Szczytnickim

Romantyczne miejsca na plener ślubny we Wrocławiu. Park Szczytnicki – Pergola

Kto?: Agnieszka & Tomasz

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Park Szczytnicki i Pergola we Wrocławiu

Wszystkich spragnionych romantyzmu i miłości, zapraszam do zajrzenia tutaj i oglądnięcia tej wspaniałej sesji plenerowej z Agnieszką i Tomaszem. Zobaczcie piękne promienie zachodzącego słońca przenikające konary drzew w parku oraz szczęście na twarzy tych dwojga zakochanych w sobie po uszy ludzi! Zapraszamy!
Kochani, dziękujemy Wam jeszcze raz za nasze wspólne chwile razem podczas Waszego dnia ślubnego oraz sesji plenerowej. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Wami! Do zobaczenia!

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszam również do zobaczenia reportażu ślubnego Agnieszki i Tomasza z ich wesela w Hotelu Maria Antonina. Znajdziecie tam wiele wspaniałych zdjęć z ich cudownego i wyjątkowego dnia.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić moją miłość do Ciebie. Z każdym dniem kocham Cię coraz mocniej. I tak, aż do końca świata!”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny