Scroll Top

Sesja narzeczeńska w Parku Grabiszyńskim

Sesja narzeczeńska na wiosnę

Kto?: Klaudia & Zbyszek

Co?: Sesja narzeczeńska, zdjęcia zaręczynowe

Gdzie?: Park Grabiszyński

Ich rodzinne miasto to Legnica. Oboje się tam wychowali ale jeszcze w tedy nie znali. Ich drogi połączyły się dopiero później, kiedy spotkali się pierwszy raz i zakochali już od pierwszego wejrzenia. W tedy od razu poczuli to coś do siebie i wiedzieli, że zostaną na zawsze razem. Klaudia pracuje we Wrocławiu a Zbyszek jest pasjonatem fotografii. Nie potrafią żyć bez siebie a na dodatek jest z nimi ich wspaniały przyjaciel „Fuks” którego postanowili przygarnąć ze schroniska. Ich wspólnym marzeniem było właśnie aby mieć psa, dlatego decyzje o adopcji podjęli razem. Klaudia i Zbyszek to cudowna para z niesamowitym poczuciem humoru. Czas jaki spędziliśmy wspólnie był czystą przyjemnością. W ten radosny nastrój wprowadziła nas również idealna pogoda jaka zawitała do Wrocławia na kilka dni. Zobaczcie sami te wspaniałe chwile spędzone razem z Klaudią oraz Zbyszkiem, które zostały utrwalone podczas naszej ostatniej wspólnej sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu.

Koniecznie również zajrzyjcie do ich galerii zdjęć z wesela w Pałacu Warmątowice oraz porannej sesji plenerowej na wyspie Daliowej we Wrocławiu.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Będziemy razem dzielić
Radości i kłopoty.
Ja wezmę te pierwsze,
Weź drugie, mój złoty!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny