Scroll Top

Sesja narzeczeńska w studio

Sesja zaręczynowa w studio, inna niż wszystkie!

Kto?: Paulina & Sławek

Co?: Sesja narzeczeńska, zdjęcia zaręczynowe, część 1

Gdzie?: Profesjonalne studio fotograficzne we Wrocławiu

To był szalony dzień! Cudowne chwile spędzone w wyjątkowym towarzystwie chciałoby się zatrzymać na zawsze. Dzięki tym zdjęciom Paulina i Sławek mogą cieszyć się wspólnie ze swoimi najbliższymi i oczekiwać na ich wymarzony ślub! Sesja narzeczeńska to właśnie jedyna okazja na to aby w całym tym zamieszaniu przed ślubem choć na chwilę zatrzymać się i popatrzeć sobie w oczy.

Jedno z piękniejszych chwil przynosi nam na myśl słowo sesja narzeczeńska jako oczywiście najlepszy początek tego co możecie zrobić na waszej drodze przed ślubem. To idealne przygotowanie na to co czeka was w przyszłości. Oczywiście nie musimy jej zachwalać i nie będziemy tego robić, ponieważ każdy dobrze wie jak wielkim skarbem i pamiątką jest przeżycie takiej naturalnej i relaksacyjnej sesji zdjęciowej w tym momencie.

Zobaczcie część drugą sesji zdjęciowej z Paulą i Sławkiem pomiędzy Wrocławskimi uliczkami miejskimi w ciepły słoneczny dzień.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Czy pamiętasz, jak to było,
Gdy byliśmy sam na sam?
Bicie serca mi mówiło,
Że dla Ciebie serce mam!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny