Scroll Top

Komiksowa Sesja Ślubna w Comic and Coffee Corner

Komiksowy plener ślubny

Kto?: Kasia & Krzysztof

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Comic & Coffee Corner

Sesja Ślubna Kasi i Krzyśka odbyła się w bardzo ciekawym miejscu, gdzie miłośnicy dobrej kawy oraz przede wszystkim komiksów znajdą coś dla siebie. Mowa o „Comic and Coffee Corner” we Wrocławiu. Warto sprawdzić to miejsce. Znajdziecie tam spory wybór komiksów, które na spokojnie możecie poprzeglądać i poczytać. Poza wyśmienitą kawą możecie zamówić kawałek dobrego ciasta, które osobiście wypieka żona właściciela.

Kasia i Krzysztof, to był dla mnie zaszczyt móc udokumentować ten dzień dla Was. Dziękuję bardzo za wszystko i cieszę się, że mogłem Was poznać.

Koniecznie zobaczcie ich reportaż ślubny z wesela w Restauracji Glamour w samym centrum Wrocławia.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Jesteś tą osobą, z którą mogłabym konie kraść i jabłka dusić na szarlotkę, i wódkę pić, a potem tańczyć na stole. Śmiać się tylko z wiadomych nam powodów.
-Gabriela Gargaś”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny