Scroll Top

Romantyczna Sesja Ślubna w Pałacu Sulisław

Ciekawe miejsca na plener ślubny Dolny Śląsk

Kto?: Jola & Radek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Pałac Sulisław

Tym razem spotkaliśmy się na sesji ślubnej w ekskluzywnym hotelu w XVII-wiecznym pałacu otoczonym drzewami położonym 7 km od stacji kolejowej Grodków Śląski i 67 km od Wrocławia. Pałac Sulisław to idealne miejsce na plener ślubny oraz wesele i ślub. Bez dwóch zdań polecę każdemu tę jedną z najpiękniejszych sal na wesele w Polsce. To kolejne miejsce na mapie Polski, które bardzo chętnie odwiedzają pary chętne aby ich plener ślubny odbył się w unikalnym miejscu.

Kto z Was jeszcze nie widział jedynego w swoim rodzaju reportażu ślubnego z Pałacu Sulisław to zapraszam do zobaczenia. Sprawdźcie co się takiego ciekawego wydarzyło podczas dnia ślubnego Joli oraz Radka. Muszę tutaj napisać i chyba nie będzie to zaskoczeniem, że plener śluby w tym pałacu to świetna przygoda jaka spotkała nas wszystkich Od kiedy zobaczyłam Państwa Młodych w dniu ich ślubu, nie mogłem wybić sobie z głowy myśli o sesji z nimi w wspaniałym miejscu.

Wszystkie te chwile spędzone z Jolą i Radkiem, ukazały jak niesamowita jest to para, jak bardzo są kochani przez rodzinę i przyjaciół oraz jak cudownie jest bawić się razem z nimi. To była przyjemność spędzić z nimi cały dzień ślubny, a także z ich wspaniałymi rodzinami oraz znajomymi i przyjaciółmi. To był dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłem uwiecznić wszystkie te chwile dla nich na tych wyjątkowych zdjęciach. Zobaczcie kilka moich ulubionych zdjęć,  tym razem z ich pięknego pleneru ślubnego.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Kochaj i żyj!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny