Scroll Top

Uliczki Wrocławskie Sesja Ślubna w mieście z Anią i Maćkiem

Ciekawe miejsca na plener ślubny w mieście

Kto?: Ania & Maciek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Pawła Włodkowica, Świętego Antoniego, Kino HELIOS, Rynek Wrocławski

Letnie popołudnie w mieście to okazja na uchwycenie prawdziwej miłości. Brzmi to bardzo romantycznie a w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Kiedy po raz pierwszy się spotkaliśmy, od razu wiedzieliśmy, że historia Ani oraz Maćka zostanie napisana w tym mieście. Wszystko zaczęło się od cudownej sesji narzeczeńskiej w Parku Zachodnim w maju a później na wspaniałym weselu w restauracji Aroma, gdzie wspólnie przeżywaliśmy ich wyjątkowy dzień ślubny.

Tym razem spotkaliśmy się na letnim plenerze ślubnym wśród wrocławskich uliczek i kamienic. Takie plenery ślubne mają coś w sobie niesamowitego, ponieważ z tętniącego życiem miasta staramy się wyrwać i pokazać odrobinę prywatności pary zakochanych, która przemierza razem z nami te niesamowite miejsca. Uliczki Świętego Antoniego oraz bulwar Tadka Jasińskiego to miejsca gdzie razem z Anią i Maćkiem rozpoczęliśmy naszą przygodę. Psie budy, Plac Solny to kolejne z wielu miejsc jakie udało nam się wspólnie odwiedzić. Czas spędzony w ich towarzystwie płynął niestety za szybko ale na pocieszenie pozostało nam wiele zdjęć do obejrzenia których zapraszam Was osobiście już teraz.

Zobaczcie również reportaż ślubny z Restauracji AROMA na Ślęży, najdziecie tam zdjęcia z ich wesela oraz ślubu.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny