Scroll Top

Sesja Ślubna w Parku Szczytnickim

Wspaniała Sesja Ślubna w Parku

Kto?: Gosia & Darek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Park Szczytnicki. Pergola, Hala Stulecia. Wyspa daliowa i Rynek

Już po pierwszym spotkaniu z Gosią i Darkiem w dniu ich ślubu wiedziałem, że na pewno będziemy się dobrze bawić na ich plenerze ślubnym. Ostatni raz kiedy się widzieliśmy to było po godzinie 4 nad ranem, kiedy to razem schodziliśmy z parkietu po ostatnim zagranym przez DJ Grzesłav z B&J Music kawałku, kończącym cudowną zabawę z dnia ślubnego. To był wyjątkowy ślub który będę pamiętał na zawsze, również dzięki wspaniałej atmosferze jaką stworzył Grzegorz.

Nie inaczej też było na plenerze ślubnym, który rozpoczęliśmy od przejścia się po promieniejącym od słońca Parku Szczytnickim aby następnie udać się pod dach Pergoli tuż obok fontanny oraz Hali stulecia. Dzień chylił się ku końcowi kiedy razem udaliśmy się na Wyspę Daliową oraz Wrocławski rynek aby uchwycić kilka wspaniałych momentów. Pogoda w tym dniu dopisała wyśmienicie. To był jeden z tych dni w październiku, który z pewnością można nazwać prawdziwą polską jesienią. Coś wyjątkowego!

Gosia i Darek, dziękuję Wam za zaufanie jakim mnie obdarzyliście, za to że cały czas byliście sobą oraz za to że mogliśmy być razem z Wami w waszym wyjątkowym dniu ślubu oraz plenerze ślubnym. Udokumentowanie tego wszystkiego było równie przyjemne, jak letnio jesienna wyjątkowa pogoda która nas gościła. Do zobaczenia! Zapraszam Was wszystkich na kilka moich ulubionych zdjęć, tym razem z ich pięknego pleneru ślubnego.

Zobaczcie wspaniałą relację z reportażu ślubnego z wesela Gosi i Darka.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego bloga ślubnego. Znajdziecie tam wszystkie najnowsze śluby oraz porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie przydadzą się Wam przed organizacją Waszego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Nic mi więcej nie potrzeba,
Bo mam Ciebie!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny

Leave a comment