Scroll Top

Sesja Ślubna na Wyspie Daliowej we Wrocławiu

Ciekawe miejsca na plener ślubny

Kto?: Klaudia & Zbyszek

Co?: Plener Ślubny

Gdzie?: Hala Targowa, Most Piaskowy, Bulwar Stanisława Kulczyńskiego, NAWA – rzeźba Oskara Zięty na Wyspie Daliowej, Ossolineum – Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Kościół Uniwersytecki,

Klaudię oraz Zbyszka zdążyliśmy już poznać dzięki sesji narzeczeńskiej w Parku Grabiszyńskim. Wspólnie z ich ukochanym psem Fuksem bawiliśmy się i przemierzaliśmy zakątki tego pięknego miejsca. Później po raz kolejny zobaczyliśmy się w ich wyjątkowym dniu kiedy to przed ołtarzem razem powiedzieli sobie TAK w Katedrze Legnickiej a następnie razem z najbliższymi przyjaciółmi oraz rodzina udali się na wesele do Pałacu Warmątowice Sienkiewiczowskie na wspólna zabawę do białego rana. Dziś zapraszamy Was do zobaczenia efektów naszego trzeciego spotkania na sesji plenerowej uliczkami Wrocławia.

Na początek zrobiliśmy kilka ujęć w pobliżu Hali Targowej aby następnie przejść Mostem Piaskowym i zatrzymać się na dłużej na Wyspie Daliowej. Możecie tam znaleźć rzeźbę wykonaną w autorskiej technice “nadmuchiwania” stali – FIDU – opracowanej przez polskiego projektanta Oskara Ziętę. Piękne poranne słońce nadało temu miejscu wyjątkowy efekt.

Później udaliśmy się do zaułku Ossolińskich oraz zatrzymaliśmy się w pięknym Barokowym ogrodzie Ossolineum. Na koniec zwiedziliśmy uliczki graniczące z Kościołem Uniwersyteckim oraz Uniwersytetem Wrocławskim. Klaudia i Zbyszek pochodzą z Legnicy. Ich drogi połączyły się dopiero później, kiedy spotkali się pierwszy raz i zakochali już od pierwszego wejrzenia.

Powtórzę to po raz kolejny Klaudia i Zbyszek to niesamowita para z wielkim poczuciem humoru. Czas jaki spędziliśmy tym razem na plenerze ślubnym był czystą przyjemnością. Pogoda dopisała, wszyscy byli szczęśliwi, czego można chcieć więcej?

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Był w mym życiu jeden dzień,
Dzień, w którym Cię poznałem.
Tylko ten dzień liczy się,
Bo wtedy pokochałem!”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny