Scroll Top

Katedra Wrocławska św. Jana Chrzciciela Wesele

Reportaż ślubny, Katedra św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu

Kto?: Kasia & Łukasz

Co?: Zdjęcia z ceremonii ślubnej, zabawa weselna na dworze w restauracji

Gdzie?: Katedra Wrocławska św. Jana Chrzciciela, restauracja Sofa Lounge & Restaurant

Ach, cóż to był za ślub! To było spełnienie marzeń! Katedra wrocławska św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim przywitała państwa młodych Kasie i Łukasza, którzy na co dzień pracują i mieszkają w Holandii ale wspólnie postanowili powiedzieć sobie sakramentalne “tak” w swoim rodzinnym mieście Wrocław. Pogoda dopisała, wszystko odbyło się zgodnie z planem. Brak słów, żeby opisać to co się działo. Nie sposób też opowiedzieć słowami łączącego uczucia tych dwojga. I w żaden sposób nie da się przekazać w tekście, jak wspaniali i życzliwi są Ci ludzie. Goście towarzyszyli zakochanej parze, aż do samego końca, czyli hulanki, swawola i zabawa do samego rana! Zobaczcie to sami. Mamy nadzieję, że poczujecie te emocje podczas oglądania zdjęć. Enjoy!!

Zobaczcie również sesję narzeczeńską na Ostrowie Tumskim z Kasią i Łukaszem.

Pozdrawiamy Was, Kochani! Do miłego zobaczenia! Dziękujemy z całego serca za emocje i możliwość przeżycia wspólnie z Wami tych wyjątkowych chwil, nigdy tego nie zapomnimy!

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“O! gdzie miłość stawia siatki,
Nie figlujcie, moje dziatki!
Bo z miłością figlów nie ma:
Jak was złapie, to zatrzyma!
[Aleksander Fredro]”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny