Scroll Top

Wesele w Ceglany Dom w Jaszkotle

Wesele w miejscu pełnym miłości

Kto?: Joanna & Mateusz

Co?: Ślub & Wesele

Gdzie?: Ceglany Dom, Jaszkotle koło Wrocławia

Dobrze wiadomo, że każda para ślubna jest inna bo każdy z nas jest inny. Od każdej pary dowiadujemy się i uczymy czegoś nowego. To jest piękne w tym co robimy. Od samego początku naszej znajomości z Asią i Mateuszem wiedzieliśmy, że stworzymy razem coś wspaniałego.

Ogrom ciepła i dobroci jaki płynie od tej młodej pary pozwolił nam oderwać się choć na chwilę od zmagań z rzeczywistością i zapomnieć o problemach całego świata.

Dziękujemy Wam kochani za to, że byliście tacy jacy byliście. Dziękujemy całej Waszej rodzinie za ciepłe i miłe przyjęcie w dniu ślubu. Cieszymy się, że mogliśmy was poznać! Jeśli jesteście spragnieni prawdziwej miłości to zapraszam Was do zobaczenia kilku wybranych zdjęć z ich dnia ślubu.

Koniecznie zobaczcie ich sesje ślubną na piaskach, czyli plażowy plener ślubny!

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny