Scroll Top

Hotel Amber – Wesele w Oleśnicy

Idealne miejsce na wesele

Kto?: Ola & Maciek

Co?: Wesele

Gdzie?: Kościół Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, Hotel Amber

Ola i Maciek to dwoje zakochanych w sobie po uszy ludzi, którzy noszą swoje serca ze sobą każdego dnia. To dwie dusze, które połączyła najsilniejsze uczucie jakie na tej ziemi istnieje. Kiedy patrzysz na nich wiesz, że prawdziwa miłość nie boi się niczego. To dzięki nim przypomnisz sobie, że szczera i nieoczekująca nic w zamian miłość naprawdę istnieje.

Można z całą pewnością powiedzieć, że Maciek wymodlił sobie Ole, a Ola Maćka. Razem pielgrzymowali i odwiedzali święte miejsca. Jednak żeby nie było za łatwo, początkowo Ola jak sama mi zdradziła była „niedostępna jak Kilimandżaro”, jednak Maciek swą niezłomnością dopiął celu i dzięki temu, Ola stała się już tylko jego ukochaną na zawsze, aż do końca świata.

To było już nasze drugie spotkanie. Pierwszy raz widzieliśmy się wiosną, na sesji narzeczeńskiej. Tym razem mieliśmy tę wielką przyjemność móc spędzić z nimi i dokumentować ich wyjątkowe chwile w dniu ślubu i wesela. Od samego początku wiedzieliśmy, że ich ślub będzie wypełniony miłością. Po przygotowaniach, na Ole i Maćka czekał wspaniały 1965 Pontiac Bonneville. Następnie ceremonia ślubna odbyła się w kościele: Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, a cała zabawa odbyła się w znanym i często uczęszczanym przez gwiazdy estrady i nie tylko Hotelu Amber.

Wszystkich, którzy nie widzieli ich sesji narzeczeńskiej w Parku Południowym we Wrocławiu, zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego spotkania. Zapraszamy również do obejrzenia ich sesji ślubnej na Zamku Moszna.

Ola i Maciek. Dziękujemy wam za wszystko. To był dla nas zaszczyt móc świętować z Wami i dokumentować Wasz dzień! Do zobaczenia!

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes Team

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz wpółweseli się z prawdą…
-św. Paweł z Tarsu”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny