Scroll Top

Hotel Maria Antonina – Wesele

Miejsca na wesele w Polsce. Hotel Maria Antonina

Kto?: Agnieszka & Tomasz

Co?: Wesele

Gdzie?: Kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Hotel Maria Antonina

Kiedy się kogoś kocha to zrobi się dla tej osoby wszystko. Prawdziwa miłość istnieje. Przekonacie się o tym jak tylko obejrzycie kilka zdjęć ze ślubu i wesela Agnieszki oraz Tomasza. Oni pokazują jak wielka siła tkwi w miłości dwojga ludzi i że, tak naprawdę nie potrzeba nam wiele do tego aby w życiu być po prostu szczęśliwym.
Kochani, dziękujemy Wam za nasze wspólne chwile razem podczas Waszego dnia. To była czysta przyjemność móc towarzyszyć wam i waszym najbliższym w tym dniu. Pozdrawiam Was i do zobaczenia!

Zobaczcie koniecznie ich romantyczny plener ślubny w Parku Szczytnickim we Wrocławiu. Zobaczcie piękne promienie zachodzącego słońca przenikające konary drzew w parku oraz szczęście na twarzy tych dwojga zakochanych w sobie po uszy ludzi.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Dzisiaj kocham Cię jeszcze bardziej niż wczoraj, a nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak bardzo kochałem Cię wczoraj. – James Patterson”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny