Scroll Top

Restauracja Aroma Ślub i Wesele

Najpiękniejsze sale weselne w Polsce

Kto?: Ania & Maciek

Co?: Ślub i Wesele

Gdzie?: Restauracja AROMA, Ślęża

Muzyka: DJ Ścibor & Przyjaciele

Jestem niesamowitym szczęściarzem, ponieważ na swojej drodze wciąż spotykam mnóstwo ciepła i pozytywnej energii. Z Anią i Maćkiem pierwszy raz spotkaliśmy się na ich sesji narzeczeńskiej, dzięki której miło spędziliśmy czas oraz poznaliśmy się bliżej. Tym razem na ich ślub wybraliśmy się do przepięknej Restauracji AROMA w Kobierzycach. Jest to przytulne, a zarazem przestronne miejsce utrzymane w charakterze włoskiej trattorii, co pozwala zarówno na kameralne spotkanie w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie dużej imprezy rodzinnej lub firmowej. Ich ślub odbył się w piękny letni ciepły dzień na dachu restauracji. Po ceremonii ślubnej wszyscy goście wspaniale bawili się na przyjęciu ślubnym w restauracji piętro niżej. Piękna sala, atmosfera oraz niezwykły klimat tego miejsca sprzyjał dobrej zabawie i niezapomnianym chwilom. Wspaniałą muzykę zapewnił DJ Ścibor & Przyjaciele. W wolnej chwili zapraszm Was do sprawdzenia jak wyglądała ich niesamowitą miejską sesję ślubną uliczkami Wrocławia, tam również było bardzo ciekawie. Wspaniale, że mogliśmy to wszystko udokumentować. Zabawa i tańce trwały aż do białego rana! Dziękujemy za wszystko.

Dodatkowo jeśli ktoś z Was jeszcze nie widział, to zobaczcie nasze spotkanie z sesji narzeczeńskiej z Anią i Maćkiem na wiosennej sesji narzeczeńskiej w Parku Zachodnim oraz na największej plaży miejskiej w Polsce Hot Spot Beach Bar we Wrocławiu.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Kiedy naprawdę zapragniesz miłości
— będzie ona czekać na ciebie.
Oskar Wilde”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny