Scroll Top

Zamek Książ Sesja Ślubna

Wyjątkowe zdjęcia ślubne na zamku

Kto?: Monika & Sergiusz

Co?: Plener Ślubny w Zamku Książ na Dolnym Śląsku

Gdzie?: Zamek Książ w Wałbrzychu

Kiedy dowiedzieliśmy się, że Monice i Sergiuszowi marzy się sesja ślubna na Zamku wiedzieliśmy, że będzie to niezapomniany i szalony plener ślubny jaki tylko sobie można wyobrazić. To nasz nie pierwszy raz, kiedy odwiedzamy ten zamek. Za każdym razem widzimy w nim coś innego, coś tajemniczego a zarazem romantycznego. To właśnie tutaj wszystkie nasze pary ślubne spędzały swój jeden z najlepszych momentów fotograficznych w swoim życiu.

Często na sesje zdjęciowe podróżujemy razem z parą ślubną. Mamy wtedy okazję poznać się lepiej, porozmawiać o pasjach, podróżach i tysiącu innych rzeczy. Tym razem spotkaliśmy się już na miejscu, tuż przed wielką bramą wejściową na ten wspaniały zamek. Pogoda nam dopisała. Czasami na horyzoncie pojawiały się chmury, które tylko dodawały uroku całej tej sytuacji.

Z Sergiuszem i Moniką pierwszy raz spotkaliśmy się na ich miejskiej sesji narzeczeńskiej we Wrocławiu. Następnie fotografowaliśmy dzień ich fantastycznego ślubu i wesela w Restauracji Biała Sala w Szczawno-Zdrój na Dolnym Śląsku. Zapraszamy wszystkich serdecznie którzy jeszcze nie widzieli co się wydarzyło na ich ślubie do zobaczenia tych niesamowitych zdjęć.

Książ w tym dniu wyjątkowo świecił pustkami. Zaglądaliśmy w zakamarki zamkowe, tu i tam robiliśmy zdjęcia. I ani się obejrzeliśmy przeszliśmy cały zamek. W dobrym towarzystwie czas mija szybko, ale kiedy ma się przed obiektywem taką cudowną parę ślubną jak Monika i Sergiusz, to każdy fotograf ślubny jest w siódmym niebie, ponieważ zdjęcia robią się same.
Śliczna suknia i wspaniały wygląd Moniki, idealnie komponowały się z eleganckim klimatem zamkowych ogrodów. Sergiusz był w nią tak zapatrzony, czego zresztą trudno się dziwić, że kiedy zastygali w swoich objęciach czas zdawał się zatrzymać w miejscu.

Zapraszamy was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z ich niesamowitego pleneru ślubnego na Zamku Książ.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Daję Ci wszystko,
Daję Ci siebie,
Pragnę to samo,
Dostać od Ciebie!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny