Scroll Top
“Nasze uwielbienie dla fotografii ślubnej jest rzeczą oczywistą, naturalną i stworzoną na wzór wszystkiego, co nas otacza – naszą pasją a zarazem wielkim i jedynym pragnieniem opowiadania niezwykłych historii a zarazem tworzenia piękna trwałego na wszystkie pokolenia, a nie na krótką chwilę.”

CZEŚĆ!

Jesteśmy fotografami ślubnymi którzy już od wielu lat pracują i robią to co kochają. Spotykamy się z ludźmi i z przyjemnością poznajemy ich najskrytsze marzenia. Nie ma takich miejsc do których byśmy się nie udali. Mieszkamy na Dolnym Śląsku, ale pracujemy wszędzie. Uwielbiamy odwiedzać nowe i nieznane miejsca. Porozumiewanie się w innym języku niż polski nie stanowi dla nas żadnego problemu.

„Niezapomniane wspólne rodzinne spotkania, dramatyczne chwile podczas poszukiwania tej wymarzonej sukni ślubnej, emocje jedyne w swoim rodzaju, dozgonna miłość odbijająca się na twarzy kochanków, to prawdziwe powody, dla których każdego dnia budzimy się z wielką chęcią spotkania z Wami.”

NASZ STYL

Nie na darmo mówi się, że styl fotografa ślubnego jest jego znakiem rozpoznawczym. Pokażcie mi to zdjęcie a powiem wam kto je zrobił. Filmowa fotografia ślubna to styl, który ewoluował na przestrzeni wielu lat naszej pracy w biznesie ślubnym. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i chęci stworzenia czegoś unikalnego, mamy przyjemność dzielić się z wami czymś, czego nigdy nie znajdziecie u innych fotografów ślubnych.

NASZE ŻYCIE

Życie fotografa ślubnego to twórcza praca a zarazem wielkie nieogarnięte szczęście. Przynajmniej tak jest z nami. Budzimy się każdego ranka z myślą o tym, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. To co pozostawimy po sobie jest naszą wygraną. Mamy to jedyne szczęście być tak zapamiętanym, aby nigdy niczego nie żałować. Dzięki ludziom, którzy nas wybrali nigdy nie będziemy zapomniani.

POZNANIE

Aby żyć trzeba się urodzić. Jak powiedział Albert Einstein: Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. Nie ma drogi na skróty. Wszystko co robimy to już historia, nie da się cofnąć czasu, dlatego pamiętajcie, aby cieszyć się z najmniejszych chwil w życiu.

OBIETNICA

Obiecujemy, że nigdy nie będziemy pracować na mniej niż 100%. Choćbyśmy bardzo tego chcieli to nie potrafimy. Zawsze musimy pracować na pełnych obrotach, ponieważ dla nas tylko to się liczy. Jeśli szukacie fotografa ślubnego któremu chcielibyście zaufać to dobrze trafiliście.

CZY

Zaufasz nam?

POZWOLISZ UDOKUMENTOWAĆ WASZĄ HISTORIĘ Z CAŁEGO SERCA

Sprawdź naszą dostępność.

Do pełni szczęścia nie potrzeba już zbyt wiele. Korzystając z tej okazji zadajcie nam wszystkie pytania jakie was nurtują a na pewno rozwiejemy wasze wszelkie wątpliwości. Jesteśmy dostępni dla was cały czas, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy a na pewno się odezwiemy. Zapraszamy!

  Data Ślubu / Date of Wedding:*

  Wysyłając powyższa wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fotograf Ślubny Amantes Fotografia Ślubna. Pamiętaj, Twoje dane są bezpieczne i nie udostępniane nikomu.

  I agree that Amantes Photography be the administrator of my personal data provided in the completed contact form and for their processing in order to answer the inquiry and for archiving purposes. Please be advised that you have the right to access and correct Personal Data. Providing your Personal Data by yourself is voluntary. Privacy is a priority. We never share your personal data.

  *Wszelkie treści publikowane na stronie amantes.pl są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów i opinii całkowicie tylko prywatnych. W żaden sposób nie należy ich traktować poważnie. Nie stanowią porady i oficjalnej wskazówki w obojętnie jakiej sferze lub dziedzinie życia.

  **Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są wyłączną własnością © Amantes.pl Filmowa Fotografia Ślubna i podlegają ochronie prawnej przed ich wykorzystaniem.

  COPYRIGHT © 2024/2025 FOTOGRAF ŚLUBNY AMANTES