Scroll Top
Clear Filters
Wesele w Stara Stolarnia
Wesele w Biała Sala w Szczawno-Zdrój
Dwór Korona Karkonoszy – Wesele w górach
Wesele w Ceglany Dom
Góralskie Wesele w Hotelu Bugatti
Wesele w Restauracji Aroma na Ślęży
Wesele w Hotelu Maria Antonina
Wesele w Pałacu Sulisław
Wesele w Hotelu Amber
Penzion Jurášek Ślub w Czechach, Reportaż ślubny
Sala Balowa Biała Sala Szczawno-Zdrój Wesele
Katedra Wrocławska św. Jana Chrzciciela – Wesele

Reportaż Ślubny

Jest sobota, siódma rano. Poranna kawa już wypita. Od razu czujemy się lepiej. Adrenalina jeszcze śpi, ale już niedługo da o sobie znać. Szybko sprawdzamy sprzęt, który spakowaliśmy wczoraj i zaczynamy się ubierać. Po chwili znajdujemy się już na drodze słuchając naszej ulubionej muzyki i kierując się w waszą stronę. Bez dwóch zdań widać gołym okiem, że zapowiada się kolejny kolorowy dzień.

Nie możemy już marudzić, że pada deszcz albo nie ma słońca i jest pochmurna pogoda. Nauczyliśmy się szanować wszystko co mamy i w tym również mieści się rodzaj pogody na który nie mamy wpływu. Pamiętajcie, nigdy nie przejmujcie się rzeczami, na które po prostu nie macie wpływu. Lepiej skupić się na tym co możecie jeszcze zmienić.

Będziemy powtarzać to do znudzenia, ale nie ma dwóch takich samych uroczystości ślubnych. Młodą parę zawsze uczulamy na to, żeby nie przejmowali się pogodą i zawsze przyjmowali to co otrzymali z humorem i dystansem. Umiejętność dostosowania się jest rzeczą nie łatwą, ale za to każdy może choć trochę ją opanować.

Będąc profesjonalistami zawsze służymy wam cennymi wskazówkami i staramy pomagać, dlatego możecie na nas liczyć w tych trudnych a zarazem jedynych w swoim rodzaju momentach.

Witajcie w Filmowej Fotografii Ślubnej Amantes.pl

Reportaż weselny

W końcu mamy to co wszyscy chcieliśmy. Nadszedł ten dzień, na który wszyscy czekaliśmy. Do każdego reportażu weselnego przygotowujemy się tak samo. Nasz dzień pracy poprzedza wnikliwa analiza waszego planu ślubnego, dzięki czemu możemy z wami ustalić bardzo dokładnie to jak będzie wyglądał wasz dzień. Jeśli zatrudniliście konsultanta ślubnego, większość spraw jesteśmy oczywiście w stanie załatwić z nim, aby skutecznie odciążyć was od codziennych spraw.

Na szczęście reportaż weselny daje nam dużą możliwość poszalenia z naszą twórczą i artystyczną naturą. W odróżnieniu od innych fotografów ślubnych, podczas trwania reportażu ślubnego nie pozostawiamy was samych sobie. Po prostu zawsze dbamy o to abyście wyglądali jak najkorzystniej.

Reportaż ślubny przygotowania

Dzień przed ceremonią stres i nerwy dają już o sobie znać. Mimo jasnych wskazówek i zdrowego rozsądku kładziecie się spać nad ranem lub w ogóle nie śpicie tej nocy. Niestety, ale tak wygląda scenariusz wielu par ślubnych przed wielkim dniem.

Pojawiamy się u was zwykle o tej godzinie, o której wam najbardziej pasuje. Przygotowania ślubne to nieodłączny element na planie znajdujący się w naszej ofercie ślubnej. Dlatego właśnie staramy się zawsze pojawić przed ich rozpoczęciem. Makijaż, fryzura, ubieranie się oraz wszelkie detale ślubne które stanowią nieodłączny element waszych przygotowań ślubnych powinny znaleźć się na zdjęciach ślubnych.

Kiedy robi się już tłoczno, zabieramy was na chwilę na bok i przypominamy o tym, aby głęboko oddychać i cieszyć się każdą chwilą. Pierwszy element tej układanki ślubnej jest już prawie za wami. Daliście rade dotrwać do tego momentu, to dacie radę iść dalej.

Fotografia ślubna reportaż

Jak narodził się reportaż ślubny w fotografii ślubnej? No cóż, wszystko zmieniło się diametralnie w momencie przejścia z ery analogowej w cyfrową. Coraz większa dostępność aparatów cyfrowych, kart pamięci, spowodowała to, że nie trzeba było się już martwić o kliszę a co za tym idzie liczyła się tylko pojemność dysku twardego jaki posiadaliśmy.

W tym momencie ilość zdjęć, które otrzymywał klient ślubny znaczącą wzrosła osiągając tak jak dziś liczbę około 1k. Tak wiem to jest szaleństwo, ale co zrobisz, każdy znajdzie swojego klienta, jeśli tylko jest na to zapotrzebowanie.

Niestety, ale jak to zwykle bywa, za ilością zdjęć nie przemawia również i jakość. Dlatego dziś reportaż ślubny zawiera wiele zdjęć, które po prostu kiedyś nie zostały by zrobione, bo nie wnoszą nic z treści dla wszystkich zainteresowanych.

Reportaż z wesela

Gdybyśmy tylko wiedzieli jak znacząco zmieni się rynek ślubny po transformacji jaka nastąpiła w świecie elektroniki fotograficznej, nikt by w to nie uwierzył. Reportaż z wesela powinien być kwintesencją dnia, ukazaniem tego wszystkiego co jest istotne, bez zbędnych ujęć. Praca nad kadrami to coś co każdy fotograf ślubny powinien doskonalić z dnia na dzień.

Pojawiamy się z rana. Przed domem widać balony, chorągiewki i stroiki. Sąsiedzi pozdrawiają nas miło. Wreszcie drzwi się otwierają i poznajemy waszych rodziców. Jeszcze nie wszyscy są. To dobry moment na to, aby zająć się detalami.

Filmowa Fotografia Ślubna Reportaż Ślubny

Co jest trudniejsza praca filmowca czy fotografa? Nie mamy pojęcia. Wiemy natomiast, że zarówno fotograf ślubny jak i filmowiec powinni wykonywać swoją pracę tak jakby to robili dla siebie. Bardzo często na ślubach spotykamy filmowców tak bardzo zaangażowanych w to co robią, że możemy być spokojni o to jaki materiał para ślubna otrzyma po ślubie.

Jeśli szukacie kogoś z branży kto uchwyci wasz reportaż ślubny w świecie filmu zerknijcie na naszą stronę z poleceniami ślubnymi, gdzie na pewno znajdziecie tego kogo szukacie. Praca z tymi ludźmi to była dla nas czysta przyjemność.

Co to jest reportaż ślubny

Reportaż ślubny to baza, podstawa, filar materiału ślubnego jaki powinna otrzymać każda para ślubna. My uważamy i naszym skromnym zdaniem, nie powinien to być czysty zapis z danego rejestrowanego wydarzenia a jednak przemyślana i ułożona w odpowiedni sposób relacja przedstawiająca was w jak najlepszy i najkorzystniejszy sposób.

Nasze filmowe reportaże ślubne zawierają to co najistotniejsze oraz przedstawiają was w taki sposób jaki chcielibyście być zapamiętani do końca świata a może i nawet kilka dni dłużej.

Nie zamierzamy ukrywać, że nasz filmowy reportaż ślubny to zupełnie inna bajka. Możecie być pewni, że u żadnego fotografa ślubnego nie znajdziecie takiego materiału finalnego jak u nas. Dlaczego zapytacie? Ponieważ nikt inny nie oferuje takiego filmowego stylu fotografii ślubnej jak Amantes.pl.

Reportaż ślubny Wrocław

Dzisiaj każda oferta ślubna zawiera mniej lub bardziej rozbudowany reportaż ślubny. Przed wyborem, najlepiej będzie, jak zastanowicie się na czym wam najbardziej zależy. Czego oczekujecie od waszego fotografa ślubnego. Czego nie chcecie podczas reportażu ślubnego. To oczywiście wszystko jest bardzo istotne, dlatego tego typu pytania należy zawsze zadać sobie przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Jak widzicie powyżej w naszym wyselekcjonowanych portfolio reportaży ślubnych znajdziecie fotografie ślubne z całej polski i nie tylko. Wszystkie te zdjęcia są wynikiem rozmów z wami. Dzięki temu, wiedząc czego potrzebujecie byliśmy w stanie sprostać waszym wymaganiom.
Nie ma dla nas absolutnie żadnego znaczenia, gdzie jesteście, gdzie mieszkacie i planujecie swoją ceremonię. My nigdy nie zostawimy was samych sobie a rezultat tego zachwyci nie jednego malkontenta. Rezultaty naszych reportaży ślubnych znajdziecie na naszej stronie. Nigdy nie poddajemy się i zawsze pracujemy do samego końca na sto procent!

Chętnych do obejrzenia naszych pełnych reportaży ślubnych z Wrocławia i nie tylko zachęcamy do odwiedzenia naszej strony z wybranymi reportażami.

Reportaż ślubny cennik

Ile kosztuje reportaż ślubny? Zależy czego szukacie. Jeśli ma to być mała kameralna ceremonia, oferta będzie dostosowana specjalnie do waszych potrzeb. Jesteśmy wysoce elastyczni w oferowaniu usług naszym klientom. Dlatego zawsze warto napisać do nas i przedstawić to wszystko co już dobrze wiecie, że znajdzie się w waszym planie ślubu.

Jeśli interesują was szczegółowe ceny naszych usług to zapraszamy do formularza na naszej stronie kontaktowej gdzie możecie zapytać nas o wszystko na czym wam zależy. Zapraszamy do kontaktu!

Zarezerwujcie nas już teraz

Konstatując na koniec prosimy was abyście skontaktowali się z nami już teraz jeśli macie jakiekolwiek pytania, aby uzyskać szczegółowe informacje i umówić się na spotkanie lub wideo rozmowę. Odezwijcie się już dziś. Nie czekajcie i skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego na naszej stronie już teraz.

Jeśli jeszcze tego nie wiecie to możecie być pewni, że nasza praca to dla nas czysta przyjemność, z której za każdym razem czerpiemy ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem waszym i waszych bliskich.

Zawsze z wielką przyjemnością doradzimy wam we wszystkich sprawach ślubu, jeśli tylko będziecie tego potrzebowali. Pamiętajcie, że nie ma nic cenniejszego nic doświadczenie jakie posiadamy oraz zaufanie jakim możecie nas obdarzyć. Zapraszamy!

Pracujemy i jesteśmy dostępni w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszamy!

*Wszelkie treści publikowane na stronie amantes.pl są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów i opinii całkowicie tylko prywatnych. W żaden sposób nie należy ich traktować poważnie. Nie stanowią porady i oficjalnej wskazówki w obojętnie jakiej sferze lub dziedzinie życia.

**Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są wyłączną własnością © Amantes.pl Filmowa Fotografia Ślubna i podlegają ochronie prawnej przed ich wykorzystaniem.

COPYRIGHT © 2024/2025 FOTOGRAF ŚLUBNY AMANTES