Scroll Top
Pałac Żelazno - Wesele

Wesele z duchami w Pałacu Żelazno, Kłodzko

Reportaż ślubny – Sesja Ślubna

Alicja i Jakub to przeurocza, przesympatyczna i niezwykle serdeczna para. Dzień ich ślubu był wyjątkowy, a każdy kto w nim uczestniczył na pewno zachowa w swoim sercu wyjątkowość oraz niepowtarzalność tego wydarzenia. Z pewnością tak stanie się z nami. Ich ślub odbył się w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela na Wojszycach, natomiast wesele w przepięknym zabytkowym XVIII wiecznym pałacu położonym w samym sercu Hrabstwa Kłodzkiego w Kotlinie Kłodzkiej.

Piękny barokowy Pałac Żelazno niczym zamek pełen swego uroku i tajemniczości, mienił się oraz roztaczał swym blaskiem okolice w ten nadzwyczajny i wyjątkowy, mroźny lutowy weekend, kiedy to para cudownych ludzi bawiła oraz cieszyła się wspólnie wraz ze swoimi przyjaciółmi, a także całą rodziną do białego rana, aby na koniec udać się na zasłużony odpoczynek do swoich wspaniałych i tajemniczych komnat.

Mamy nadzieję, że poczujecie te niesamowite emocje oraz ten niepowtarzalny klimat podczas oglądania zdjęć.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Filmowa Fotografia Ślubna – Fotograf Ślubny Wrocław – Amantes.pl

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są wyłączną własnością © Amantes.pl Filmowa Fotografia Ślubna i podlegają ochronie prawnej przed ich wykorzystaniem.