Scroll Top
Zabytkowym Mustangiem na swój ślub

Mustangiem na swój ślub

W sumie to nie ważne czym przyjedziecie, ważne tylko abyście dotarli do celu. W takiej sytuacji dlaczego nie wykorzystać okazji i zaszaleć? Jest wiele pomysłów na to jak dostać się na swój ślub. Jednym z nich jest właśnie jazda zabytkowym autem z kierowcą lub samodzielnie.

Wielką frajdą jest przejażdżka w takim dniu jak dzień ślubu zabytkowym autem przygotowanym i dostępnym tylko dla nas na cały dzień. Nie ma chyba nic przyjemniejszego jak siedzieć za kierownicą auta, którego historia sama mówi za siebie. Obok nas ukochana osoba, czego chcieć więcej!

Nasza praca to czysta przyjemność, ponieważ mamy te wielkie szczęście i możliwość współpracy z cudownymi ludźmi. Momenty wzruszają każdego ale tylko nieliczni potrafią je uchwycić. Zapraszamy do naszego portfolio przekonajcie się sami jak wyjątkowe mogą być chwile które zostaną z wami już na zawsze.

Nie ważne czym się jedzie, najważniejsze jest kto siedzi obok. Dobra zabawa gwarantowana jeśli tylko wiemy czego chcemy. Prawda jest taka że dziś każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko odpowiednio poszukać.

W Filmowej Fotografii Ślubnej chodzi o to, że zamiast zwykłego surowego reportażu ślubnego otrzymujecie od nas produkt, którym nigdy się nie znudzicie, nie będziecie musieli się go wstydzić ani udawać, że go akceptuje. Wszystko u nas jest możliwe.

Witajcie w Filmowej Fotografii Ślubnej Amantes.pl

Klasykiem na ślub

Dzisiejsze nowoczesne auta wydają się być pozbawione duszy, dlatego wszyscy którzy szukają czegoś oryginalnego i dostępnego podczas dnia ślubu powinni zacząć szukać już teraz. Najlepsze i najciekawsze egzemplarze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Warto jest zajrzeć w pare miejsc i wybrać coś odpowiedniego.

the moments

YOU WANT TO REMEMBER

FOREVER

Sekretne chwile i momenty przychodzą same, nie ma nudy jest tylko ekspresja naszych dusz odbita na zwierciadle podczas startu naszej maszyny. Cichość serca otwiera się na nowy nie znajomy świat, wiatr we włosach kołysze nas do snu. Nie ma chwili wytchnienia czas nas goni a kilometry zostają za nami. Nadszedł ten moment, kiedy czeka nas nieznane.

289KM

Jazda takim ośmiocylindrowym potworem może nie jednego zaskoczyć, dlatego warto wcześniej za nim wyruszycie w drogę ku przygodzie, trochę poćwiczyć. Na rynku znajdziecie również auta które mają specjalnie ograniczoną moc, jednak jeśli tylko dobrze poszukacie to na pewno zarezerwujecie wasze pełne 286KM.

“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Ten typ tak ma

Pewnie prywatnie nie jednemu z was marzył się kiedyś taki klasyk gatunku jakim jest FORD MUSTANG rocznik 1967. Tak, ten typ już tak ma i nie da się ukryć, że jest to auto które wzbudza pożądanie oraz idealnie nadaje się na właśnie tego typu ślubne przejażdżki z ukochaną u boku. Najpiękniejsze jest to, że auto można wynająć również bez kierowcy i prowadzić osobiście.

Mustang nie jeden raz wykorzystywany był do filmów. Trafił między innymi na ekrany choćby takich hitów jak “Goldfinger” lub “Bullit” w którym możecie zobaczyć ponad 10 minutowy historyczny pościg ulicami San Francisco.

Nie czekajcie i zarezerwujcie Waszą Datę Ślubu Już Dziś! Miejcie Spokojną Głowę Wiedząc, że Wasze Wyjątkowe Wspomnienia Zostaną Udokumentowane w Filmowy i Najbardziej Zabawny Sposób jaki tylko jest możliwy!

Zabytkowe auta do ślubu

Wszyscy kochamy szybkość, wiatr we włosach a zarazem elegancje i opanowanie. Wybierając nie wielkie auto sportowe tego typu dostarczycie sobie dodatkowych i na pewno niezapomnianych wrażeń w tym jakże ekscytującym dniu. Jeśli zależy wam na pełnym przyspieszeniu szukajcie auta z manualną skrzynia biegu zamiast automatu. Epoka takich aut już dawno się zakończyła, dlatego jeśli tylko zastanawiacie się co wybrać na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Przygoda dopiero się rozpoczęła, kluczyk w stacyjce przekręcony, silnik daje o sobie znać, lekkie gaz i auto mknie już szosą pokonując gładko każdy zakręt i kilometr. Zerkasz na zegary, jest nieźle, naciskasz mocniej pedał gazu i już wiesz, że dziś nikt cię nie dogoni. Patrzysz w lusterko, widzisz uśmiech na twarzy swojej ukochanej, czego chcieć więcej?

Życzymy wam owocnych łowów. Jeśli tylko macie jakieś pytania to zapraszamy was do formularza kontaktowego.

Zarezerwujcie termin już teraz

Skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie swój termin ślubu już teraz. Dzięki temu będziecie mieli gwarancję niezmienności ceny i oferty jaką wybierzecie. Zawsze możecie uzyskać szczegółowe informacje i umówić się na spotkanie lub wideo rozmowę. Odezwijcie się już dziś! Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego na naszej stronie lub poniżej.

Jeśli jeszcze tego nie wiecie to możecie być pewni, że nasza praca to dla nas czysta przyjemność, z której za każdym razem czerpiemy ogromną satysfakcję ciesząc się szczęściem Waszym i Waszych bliskich. Zawsze z wielką przyjemnością doradzimy wam we wszystkich sprawach ślubu, jeśli tylko będziecie tego potrzebowali. Pamiętajcie, że nie ma nic cenniejszego nic doświadczenie jakie posiadamy oraz zaufanie jakim możecie nas obdarzyć. Zapraszamy!

Wypełnijcie formularz już teraz!

Wypełnijcie poniższy formularz już teraz, a odezwiemy się do was jak najszybciej. Odpowiadamy zwykle w ciągu kilku godzin, ale jeśli przez jakiś czas nic od nas nie słychać, sprawdźcie proszę swój folder ze spamem. Zapraszamy i czekamy!

    Data Ślubu / Date of Wedding:*

    Pracujemy i jesteśmy dostępni w całej Polsce oraz za granicą. Zapraszamy!

    *Wszelkie treści publikowane na stronie amantes.pl są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów i opinii całkowicie tylko prywatnych. W żaden sposób nie należy ich traktować poważnie. Nie stanowią porady i oficjalnej wskazówki w obojętnie jakiej sferze lub dziedzinie życia.

    **Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są wyłączną własnością © Amantes.pl Filmowa Fotografia Ślubna i podlegają ochronie prawnej przed ich wykorzystaniem.

    COPYRIGHT © 2024/2025 FILMOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA | AMANTES.PL