Scroll Top

Wesele w Stylowej Sali Weselnej – Dwór Korona Karkonoszy

Ślub i Wesele w górach

Kto?: Joanna & Tomasz

Co?: Ślub & Wesele

Gdzie?: Stylowy Dwór Weselny – Dwór Korona Karkonoszy

Wiadomo już od zawsze, że prawdziwa miłość to taka, która nie chce nic w zamian, za to sama daje wszystko. Joanna i Tomasz są przykładem właśnie takiej pary ślubnej, którą łączy uczucie bezgranicznego oddania oraz wzajemnego poświęcenia. Są ze sobą szczęśliwi i to jest najważniejsze! Pogoda dopisała, goście się pojawili, czego chcieć więcej! Cudowny dzień w którym przyszło nam mieć szczęście uczestniczyć, na pewno nie zapomnimy tych wszystkich radosnych chwil jakie przeżyliśmy z wami wszystkimi.

Dwór Korona Karkonoszy to idealne miejsce na zorganizowanie waszego wesela. Zdecydowanie warto tu zawitać i podpytać o szczegóły, ponieważ wesele w tym miejscu musi się udać. Jeśli jesteście choć troszkę ciekawi jak wyglądała ich historia ślubna z dnia wesela oraz z pleneru ślubnego to zapraszamy do obejrzenia skrótu z tych cudownych chwil.

Kochani Joanna i Tomasz, dziękujemy Wam za tak ciepłe i miłe przyjęcie nas w dniu Waszego święta oraz za zaufanie jakim nas obdarzyliście.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Jedyna taka bezinteresowna i prawdziwa, miłość do końca świata.”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny