Scroll Top

Ogród Japoński – Jesienna Sesja Ślubna we Wrocławiu

Wyjątkowe miejsce na plener ślubny we Wrocławiu

Kto?: Dominika & Mateusz

Co?: Plener

Gdzie?: Archikatedra pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, Ogród Japoński

Uwielbiamy spotykać się na sesji ślubnej. Tym razem z parą ślubną udaliśmy się na plener ślubny do Ogrodu Japońskiego we Wrocławiu. Mieliśmy niesamowite szczęście, ponieważ pogoda już od samego rana nam dopisywała. Ogród Japoński został umiejscowiony w Parku Szczytnickim, w rejonie Hali Ludowej koło Pergoli. Jednak za nim udaliśmy się do ogrodu postanowiliśmy pokręcić się chwilkę i spędzić trochę czasu koło Katedry Wrocławskiej. Każde z tych miejsc idealnie nadaje się na wykonanie romantycznej, zmysłowej, ale też pełnej humoru i lekkości sesji, takiej właśnie jak ta!

Jest to bardzo piękne i jedno z najciekawszych miejsc na sesję ślubną we Wrocławiu i okolicach. Właśnie w tym kościele para ślubna brała ślub. Specjalnie umówiliśmy się w tym miejscu z samego rana, aby uniknąć fali turystów. Musze przyznać, że zdjęcia ślubne udały nam się znakomicie. Na sam koniec naszej sesji zdjęciowej, na horyzoncie zaczęli się pojawiać turyści oraz inne pary ślubne, które również zapragnęły ze swoim fotografem ślubnym zrobić sobie zdjęcia.

Dominika i Mateusz to para, która potrafi stworzyć wspaniały i wyjątkowy klimat zdjęć. W tej sesji znaleźć można wiele zdjęć romantycznych, które pokazują ogromną bliskość Młodej Pary, ale także zdjęcia bardzo swobodne z dozą humoru, lekkości i luzu. Różnorodność emocji zawsze doskonale prezentuje się na zdjęciach tego typu.
Sesja plenerowa skończyła się późnym popołudniem, kiedy słońce skłaniało się ku zachodowi. Nie mogliśmy zatem ominąć jednego z ciekawszych miejsc na plener ślubny jakim jest Pergola oraz okolice Hali Stulecia, prezentujących się o zachodzie słońca wyjątkowo. Młodej Parze bardzo dziękujemy za miło spędzony czas. Zapraszamy Was do obejrzenia pięknej sesji ślubnej z Dominiką i Mateuszem.

Koniecznie zobaczcie również ich reportaż ślubny ze ślubu i wesela w hotelu Bugatti we Wrocławiu. Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes Team

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Spadłaś z nieba niczym anioł, boję się zasnąć aby nie stracić cię z oczu,
Zostań ze mną, bo Kocham Cię!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny