Scroll Top

Sala Balowa Biała Sala Szczawno-Zdrój Wesele

Jedna z najpiękniejszych sal bankietowych w Polsce

Kto?: Monika & Sergiusz

Co?: Ślub i wesele w zabytkowym hotelu i restauracji

Gdzie?: Ślub w zabytkowej restauracji “Biała Sala” w Szczawnie Zdrój

Wspaniałe chwile spędzone w wyjątkowym towarzystwie mijają jak mgnienie oka, nie pamiętasz co się wydarzyło przed chwilą, czas jak piasek w klepsydrze przesypuje się w oszalałym tempie i w tedy pozostają nam tylko fotografie, dzięki którym możemy zawsze wracać do tych niepowtarzalnych momentów i chwil z naszego życia.

Monika i Sergiusz to dwoje wyjątkowych ludzi, przeurocza, przesympatyczna i niezwykle serdeczna para, która powiedziała sobie TAK i zdecydowała spędzić ze sobą resztę swojego życia. Monika i Sergiusz roztaczają wokół siebie takie ciepło, że przebywając w ich towarzystwie każdy może się poczuć jak ich najlepszy przyjaciel.  Zobaczcie jak bawili się wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną podczas ich wyjątkowego dnia. Niesamowita atmosfera tego wieczoru udzieliła się wszystkim, nie tylko nam ale również gościom, którzy wzruszali się, śmiali a później świetnie się bawili! Takich dni i takich ludzi nigdy się nie zapomina. Kochani, dziękujemy Wam za wszystko! Było nam niezmiernie miło móc towarzyszyć Wam w tej drodze i dokumentować Wasze wspomnienia.

To nie wszystkie zdjecia jakie udało nam się uchwycić podczas kilku spotkań z nimi. Zapraszam was do obejrzenia pięknej sesji ślubnej na Zamku Książ oraz na nasze pierwsze spotkanie na sesji narzeczeńskiej z Sergiuszem i Moniką we Wrocławiu.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Dla Ciebie słońca blask,
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd,
Dla Ciebie wszystkie moje sny,
Dla mnie, kochana, tylko Ty!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny