Scroll Top

Kreatywna sesja narzeczeńska na Ostrowie Tumskim

Czy warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Kto?: Kasia & Łukasz

Co?: Sesja narzeczeńska, zdjęcia zaręczynowe

Gdzie?: Ostrów Tumski, Katedra Wrocławska, Uliczki Wrocławskie

Czy lubicie wasze sesje zaręczynowe? My z całą pewnością możemy powiedzieć, że uwielbiamy spotykać się z parami zaręczonymi podczas takich luźnych sesji w których możemy bliżej poznać ludzi z którymi spędzimy jeden z tych najważniejszych momentów i chwil w ich życiu. Dla par to wspaniała okazja na wspólne przeżycie miłych chwil oraz uwiecznienie ich razem na zdjęciach, które później będą mogli wykorzystać np. stawiając w ramce na biurku, wieszając na ścianie, wysyłając znajomym za pomocą portali społecznościowych, czy choćby tworząc księgę gości w której znajdą się wszystkie wpisy z życzeniami z dnia wesela. Oswojenie z aparatem to kolejny i równie ważny jak i inne cel takiej sesji zaręczynowej.

Tym razem spotkaliśmy się wspólnie z Kasią i Łukaszem. Oboje przylecieli do Wrocławia z Holandii, wspólnie wypoczywając i bawiąc się podczas naszego niesamowitego spotkania. To było niezapomniane przeżycie dla mnie. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z ich zabawnej sesji narzeczeńskiej.

Kto jeszcze nie widział, musi koniecznie obejrzeć fantastyczny reportaż ślubny ze ślubu Kasi i Łukasza w Katedrze Wrocławskiej.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“He’s more myself than I am. Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
― Emily Brontë”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny