Scroll Top

Park Południowy – Sesja narzeczeńska

Wiosenna sesja narzeczeńska we Wrocławskim Parku

Kto?: Ola & Maciek

Co?: Sesja narzeczeńska, zdjęcia zaręczynowe

Gdzie?: Park Południowy

Zdecydowanie wiosna to najlepsza pora by wykonać sesję narzeczeńską tuż przed swoim ślubem. Zdjęcia z takiej wiosennej sesji zaręczynowej mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Mogą być podarowane rodzicom w ramach prezentu. Wystarczy je wywołać i skomponować z nich albumy lub wykorzystać przy tworzeniu zaproszeń na ślub, winietek czy innych dekoracji. A jeśli nie macie doświadczenia w pozowaniu przed obiektywem aparatu, to dzięki takiemu dodatkowemu spotkaniu przed ślubem, będziecie mogli się oswoić z obecnością fotografa. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby para czuła się komfortowo podczas zdjęć. Jeśli zbierzemy w całość te wszystkie czynniki dostajemy ciekawe, niewymuszone i pełne ulotnych chwil zdjęcia.

Tym razem na zdjęcia wybraliśmy się do Parku Południowego. To idealne miejsce na sesję narzeczeńską i to nie tylko wiosną. Ola i Maciek to cudowna para zakochanych z którą szczęśliwie spotkałem się w Parku Południowym podczas ich sesji narzeczeńskiej. Te kilka chwil podczas których bawiliśmy się wspólnie, minęło nam bardzo szybko. Zobaczcie kilka wybranych ujęć z naszego spotkania. Pamiętajcie, że do takiego parku można również wybrać się na plener ślubny. Wszystko zależy od tego czego pragniecie i co chcecie.

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział reportażu ślubnego z wesela w Hotelu Amber w Oleśnicy oraz pleneru ślubnego na Zamku Moszna z Olą i Maćkiem to serdecznie zapraszamy.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Podsumowanie

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce.”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny