Scroll Top

Wesele w Restauracji Glamour

Wesele na sali bankietowej Glamour we Wrocławiu

Kto?: Kasia & Krzysztof

Co?: Ślub, Wesele i Plener

Gdzie?: Kościół św. Mikołaja, Restauracja Glamour, Comic & Coffee Corner

Po raz pierwszy poznałem Kasie i Krzysztofa podczas naszego spotkania w restauracji, kiedy to rozmawialiśmy o tym jak wyobrażają sobie ich wesele oraz czego ode mnie oczekują. Już od samego początku wiedziałem, że praca z nimi będzie czymś wyjątkowym i nie powtarzalnym. Kasia i Krzysztof, a dla przyjaciół „Misiek” to wspaniali ludzie z którymi można „konie kraść”.

Historia tych zakochanych zaczyna się w momencie, kiedy szczęśliwie po raz pierwszy poznają się przez Internet. Już po roku od poznania się Krzysztof, czyli Misiek wie że to ta jedyna i oświadcza się Kasi. Teraz nadszedł ich wielki dzień i właśnie w Kościele św. Mikołaja we Wrocławiu, oboje stanęli przed ołtarzem aby wypowiedzieć te piękne słowa i zostać ze sobą do końca świata i o jeden dzień dłużej już na zawsze.
Cały ślubny dzień odbył się bez żadnych problemów. Od przygotowań ślubnych do białego rana. Pogoda nam wszystkim dopisała. W ten letni lipcowy dzień nie było ani za bardzo gorąco ani za zimno. Ich dzień był pełen miłości i słodyczy, spokojnego komfortu i piękna.

Ich zabawa weselna odbyła się we wspaniałej restauracji „Glamour”, która mieści się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum rynku wrocławskiego. W „Glamour”, można się poczuć jak u siebie, obsługa profesjonalna a jedzenie wyśmienite. Mogę wszystkim parom młodym polecić to miejsce i potwierdzić, że jest to bardzo dobry wybór na zabawę weselną. Warto wspomnieć, że wyjątkową oprawę muzyczną zapewnił wszystkim gościom DJ Peet.

Plener ślubny Kasi i Krzyśka odbył się w bardzo ciekawym miejscu, gdzie miłośnicy dobrej kawy oraz przede wszystkim komiksów znajdą coś dla siebie. Mowa o „Comic and Coffee Corner” we Wrocławiu. Warto sprawdzić to miejsce. Znajdziecie tam spory wybór komiksów, które na spokojnie możecie poprzeglądać i poczytać. Poza wyśmienitą kawą możecie zamówić kawałek dobrego ciasta, które osobiście wypieka żona właściciela.

Zapraszamy was na reportaż ślubny z całego dnia ślubnego a następnie do obejrzenia pleneru ślubnego.
Kasia i Krzysztof, to był dla nas zaszczyt móc udokumentować ten dzień dla Was. Dziękujemy bardzo za wszystko i cieszymy się, że mogliśmy Was poznać.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes

“Jesteś tą osobą, z którą mogłabym konie kraść i jabłka dusić na szarlotkę, i wódkę pić, a potem tańczyć na stole. Śmiać się tylko z wiadomych nam powodów.
-Gabriela Gargaś”

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny