Scroll Top

Wesele w Hotelu Oławian w Oławie

Reportaż ślubny z wesela w Hotelu Oławian w Oławie

Kto?: Karolina & Fabian

Co?: Zdjęcia ślubne z przygotowań, ceremonii kościelnej, zabawy weselnej w hotelowej sali balowej.

Gdzie?: Hotel Oławian w Oławie, Kościół pw. Trójcy Świętej we Wrocławiu

To była cudowna ślubna uroczystość oraz szalona zabawa do białego rana. Prawdziwe emocje już od początku dnia udzieliły się wszystkim zebranym gościom oraz całej rodzinie. Zobaczcie sami jak Karolina i Fabian przeżyli ten wyjątkowy dzień, przyrzekając sobie razem przed samym Panem Bogiem, że będą się kochać aż do ostatniego ich dnia. Oni naprawdę szaleją za sobą! Cudownie jest patrzeć na takich ludzi, a fotografować ich to już sama przyjemność! Ślub odbył się w Kościele p.w. św. Trójcy we Wrocławiu, a wesele w Hotelu Oławian z przepiękną salą do tańca i zabawy.

Tego dnia wylało się dużo łez, ale były to wyłącznie łzy wzruszenia i szczęścia. Cudownie jest obserwować tak zakochanych ludzi, a jeszcze wspanialej ich fotografować! Pozdrawiamy Was, Kochani i dziękujemy za serdeczną atmosferę.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“A kiedy przyjdzie już ten czas,
By pójść przez życie razem,
Pójdziemy zachwyceni wraz,
Miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń
I złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny