Scroll Top

Pałac Sulisław – Wesele

Najpiękniejsze miejsca na wesele w Polsce

Kto?: Jola & Radek

Co?: Ślub i Wesele

Gdzie?: Kościół pw. św. Michała Archanioła w Grodkowie, Pałac Sulisław

Często zdarza nam się przygotowywać notatki po ślubie, z których później czerpiemy inspirację lub przypominamy sobie o drobnych szczegółach, gdy przychodzi nam pisać dla Was o parach ślubnych które spotkaliśmy. Nie żebyśmy potrzebowali przypomnienia, ale kiedy przeczytaliśmy nasze notatki ze ślubu Joli i Radka, uderzyło nas i dotarło do nas, jak naprawdę epicki i wyjątkowy był ich ślub w Pałacu Sulisław.

Już od samego początku czas płynął nieubłaganie. Wspaniała letnio-wiosenna, słoneczna pogoda jaka ugościła wszystkich w ten październikowy dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Temperatura jak i emocje w tym dniu udzieliły się każdemu kto brał udział w tej wyjątkowej uroczystości oraz zabawie. Zapraszamy do obejrzenia reportażu ślubnego z ich wyjątkowego dnia.

Zobaczcie również ich fantastyczną sesję ślubną w Pałacu Sulisław z Jolą i Radkiem.

Zaprasza Filmowa Fotografia Ślubna, Amantes

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga ślubnego. Znajdziecie tam najważniejsze porady ślubne, inspiracje oraz wiele innych przydatnych informacji jakie możecie wykorzystać podczas organizacji swojego ślubu i wesela.

Fotograf Ślubny Wrocław – Dobry Fotograf na Wesele – Amantes
“Każdy z nas jest miłością czyjegoś życia.”
*Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać utwór bez zgody autora © Amantes Fotograf Ślubny